JSOFT
antdizayncar@gmail.com

HİZMETLERİMİZ

Araçlarınıza değer katarak, konfor sağlamaya devam ediyoruz.

Tavan Kaplama

Antalya oto vip dizayn
Antalya oto vip dizayn
Antalya oto vip dizayn
Tavan döşemesi, hemen hemen her araç türünde bulunan bir döşeme türüdür. En çok dikkat edilmesi gereken döşeme türüdür. Yapısal olarak araçtan araca göre yapıldığı malzeme değişiklik gösterebilir. Genellikle aracın tavanını komple kapsayacak bir dizayna sahipdir. Üzerine tepe lambaları, el tutacakları, askılık gibi ekstra donanımlar monte edilmiştir. Araç tavan döşemeleri kimi zaman tırnak adı verilen malzemeler ile kimi zamanda geçmeli sistemler ile aracın tavan kaportasına montaj edilir. Birçok aracın tavan döşemelerinde ufak çapta elektrik aksamları bulunmaktadır.

Her aracın kendine has tavan döşemesi vardır. Araba tavan döşemeleri kemik yapıya sahip malzemeler ile üretilmiştir. Tavan döşemesi malzemesinin üzerine tavan kaplama kumaşı ile bir kaplama yapılarak, araç kullanıcısının kumaş yüzeyini görmesi ve araç içinde daha temiz bir yapının olması sağlanır.

Tavan döşemesine montaj edilecek dış aksamların yerlerinin önceden açılması ve gerekli elektrik sisteminin tekrar çalıştırılacağı unutulmamalıdır.

Hsn oto dizayn uzun yıllardır araç tavan döşemesi kaplama işlemi yapmaktadır. Günümüze kadar binlerce araç için tavan döşemesi kaplama işlemi yapmış bulunmaktayız. Müşterimizin seçimini yaptığı tavan döşemesi için oto kumaşları arasından renk seçimi yaptırılarak, beğenilen tavan kumaşı ile kaplama işlemine geçilir.