JSOFT
antdizayncar@gmail.com

HİZMETLERİMİZ

Araçlarınıza değer katarak, konfor sağlamaya devam ediyoruz.

Ses ve Görüntü Sistemleri

Antalya oto vip dizayn
Antalya oto vip dizayn
Antalya oto vip dizayn
Ekran boyutlarının aracınıza en uygun şekilde seçilmesine yardımcı olan Hsn oto dizayn, mükemmel çözünürlükler için de sizlere tavsiyeler veriyor. Koltuk arkasına, aracın yan kısımlarına veya istediğiniz yere monte edilebilecek olan bu oto görüntü sistemlerimiz, teknolojiye ayak uydurmuş bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Bilgisayar veya konsol oyunlarını da oynamanıza olanak veren bu sistemler ile uzun yolculuklar eğlenceli hale geliyor.

Genellikle V.I.P araç dizaynında, büyük araçlarda kullanılsa da diğer araçlarda da sıklıkla tercih edilen oto görüntüleme sistemleri sizlere yüksek kalitede bir görüntü sunarak keyfinizi katlamanızı sağlıyor.

Uydu sistemleri ile beraber kurulabilecek olan oto görüntü sistemlerimiz kaliteli seyir keyfi sunuyor.

Çok geniş bir alana sahip müzik türlerine göre değişiklik gösteren sistemler, müzik zevkinize hitap edecek şekilde düzenliyoruz.

Ekolayzır yardımı ile dinlediğiniz müzik tarzına büyük oranda uyum göstermenizi sağlayacak olan ses sistemleri aynı zamanda yalıtım malzemeleri sağlamlaştırılarak dışarıya giden sesi de azaltabiliyor.

Aracınıza şık bir görünüm de kazandıran oto görüntü müzik sistemleri, bagaj kısmına dizilen ve şekilleri çeşitli olan hoparlörler ile kuruluyor. Yüksek müzik kalitesine ulaşmanızı sağlayan ses sistemlerimiz aynı zamanda stüdyo kalitesinde kaydedilmiş müzikleri de orijinal kalitesinde dinlemenizi sağlıyor.

Bazen bu sistemlerde yüksek watt'larda çalışacak olan hoparlörler için ekstra güç kaynağı bağlanması gerekebiliyor.