JSOFT
antdizayncar@gmail.com

HİZMETLERİMİZ

Araçlarınıza değer katarak, konfor sağlamaya devam ediyoruz.

Oto Vip Di̇zayn

Antalya oto vip dizayn
Antalya oto vip dizayn
Antalya oto vip dizayn

Konforunuza önem veren Hsn Oto Dizayn tercih ettiğiniz takdirde ulaşacağınız kaliteli hizmetler doğrultusunda sunmuş olduğumuz sistemlerden biri olan VIP araç tasarımı, genellikle geniş araçlar için uygulanmaktadır. Bu araç dizayn sistemi içerisinde istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz seçenekler mevcuttur. Deri döşeme, tavan döşemeleri, koltuk ısıtma sistemleri, oto görüntüleme, oto ses ve oto uydu sistemleri, oto buzdolabı sistemleri gibi hizmetleri sunduğumuz VIP araç dizaynında bize söylemiş olduğunuz tüm özellikler itina ile hazırlanıp teslim edilmektedir.

Yüksek teknolojiler yardımı ile uygulanan VIP araç dizaynı, aracınıza dilediğiniz her şeyi en uygun şekillerde monte etmenizi sağlıyor. Kafanızda tasarladığınız veya hayalini kurduğunuz dizaynı bize söyleyin, kısa sürelerde uygulayalım ve teslim edelim.

En kaliteli görüntü, ses ve ısıtma sistemlerini kullandığımız VIP tasarımlarda yüksek performanslarda çalışan elemanlarımız ergonomik tasarımlara imza atıyor. Endüstriyel bir beyin takımını bünyesinde barındıran Hsn Oto Dizayn, aracınıza en uygun tasarımı tespit ediyor ve sizlerin görüşlerine de önem vererek araçlarınıza uyguluyor. Işıklandırma, yatak, havalandırma, yalıtım gibi hizmetleri de bulabileceğiniz bu tasarımlarda fikirlerinizi sunacağınız personellerimiz mevcuttur.

Antalya Oto Vip Dizayn