JSOFT
antdizayncar@gmail.com

HİZMETLERİMİZ

Araçlarınıza değer katarak, konfor sağlamaya devam ediyoruz.

Kumaş Döşeme

Antalya oto vip dizayn
Antalya oto vip dizayn
Antalya oto vip dizayn
Döşeme konusunda tecrübeli kadromuz sayesinde birçok döşemeciden farklı olarak sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Otomobil iç dizaynı dendiğinde aklınıza gelebilecek her şekilde hizmet veren HSN Oto Döşeme, sizlerin konforunu ve zevklerini önemsemektedir.

Otomobillerdeki orijinal döşemeler zamanla eskir, yırtılır ve aşınır. Bazı otomobillerin döşemelerinin yüzeyleri oldukça rahatsız edicidir. Genelde bu gibi durumlar nedeniyle tercih edilen oto kumaş döşeme, sizleri bu dertlerden kurtarır. Yaz veya kış aylarına göre dizayn edilen oto kumaş döşemeler, kış günlerinde üşümeyi yaz aylarında da terlemeyi en aza indiriyor. Tamamen sizlerin rahatı düşünülerek üretilen kumaşlarımız, istediğiniz rahatlıkta sizlere sunulmaktadır.

Deri döşemeye göre daha kolay bir yöntem ile uygulanan oto kumaş döşeme işlemi iyi uygulandığı takdirde toz tutma oranını da düşürmektedir. Astım veya bronşit hastaları için deri döşeme çok daha sağlıklı bir yöntem olsa da kaliteli kumaş döşemelerimiz de sizlere tozsuz bir ortam sunuyor.

Kumaş döşemede dikkat edilmesi gerekenler, kumaş bakımı, kumaş temizliği gibi konularda desteklerini sürdürüyor. Hsn Oto Döşeme, talep ettiğiniz hizmeti uyguladıktan sonra da sizlere yardımcı olmaya devam ediyor.

Antalya kumaş döşeme Hsn oto dizayn