JSOFT
antdizayncar@gmail.com

HİZMETLERİMİZ

Araçlarınıza değer katarak, konfor sağlamaya devam ediyoruz.

Deri Döşeme

Antalya oto vip dizayn
Antalya oto vip dizayn
Antalya oto vip dizayn

Oto iç dizayn konusunda uzman kadromuz sizlerin konforuna ve otomobillerinizin iç görünümüne çok önem vermektedir. Hsn Oto Dizayn olarak Koltuk ısıtma, direksiyon kaplama, V.I.P araç dizaynı gibi hizmetlerimizin yanı sıra oto deri döşeme hizmeti de vermekteyiz. Büyük bir özenle ve kaliteli malzemelerle yaptığımız döşemeler tamamen sizlerin rahatı düşünülerek hazırlanmaktadır.

Temizlenebilme açısından diğer kaplamalara göre daha avantajlı olan deri döşeme, herhangi bir leke sorunu ile karşılaşıldığında çabucak silinebilir. Sağlık açısından bakıldığında toz tutmadığı için akciğer problemleri olan kişiler için ideal bir çözümdür. Aynı zamanda şık bir görünüm ile göz zevkinize de hitap eder. Her araç için özel ölçüler ile hazırlanan oto deri döşemelerimiz yüksek konforu sayesinde sizlere çok rahat bir seyahat imkânı veriyor.

Kumaş döşemeye göre daha sağlam ve daha kaliteli olan oto deri döşeme genel olarak V.I.P araç dizaynlarında kullanılsa da tek başına da tercih edilebiliyor. Birçok renk seçeneğine sahip deri döşemeler tam zevkinize hitap ediyor. Tek renk olmayıp birçok desene sahip biçimlerde de tercih edebileceğiniz deri döşemeler rahatına düşkünler için harika bir döşeme biçimi haline geliyor.

Hsn Oto Dizayn, dilerseniz deri döşemeleri aracınıza uyguladıktan sonra da sizlerle ilgilenmektedir. Deri bakımı, temizlik yöntemleri, döşeme yenileme gibi konularda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Antalya Oto Döşeme