JSOFT
antdizayncar@gmail.com

HİZMETLERİMİZ

Araçlarınıza değer katarak, konfor sağlamaya devam ediyoruz.

Araç Uydu Sistemleri

Oto uydu sistemleri, seyir halindeyken veya park halindeyken uydulardan yayın alabilme özelliğini araçlarınıza getiren bir sistemdir. Aracınızda dilediğiniz gibi televizyon keyfinizi yapmanızı sağlayan bu sistem park halinde veya seyir halinde de çalışmaktadır.

Tünel, alt geçit gibi fiziksel engeller barındıran yollarda bir süre aynı konumda bekleyerek yayının gelmesini bekleyen akıllı uydu sistemleri, sorunsuz bir yayın izlemeniz için yüksek performanslar sergiler.

Genellikle parabolik bir çanak anten ile uyguladığımız bu sistemde uydu alıcısı ve sistem arasında tek bir elektriksel bağlantı yeterli olmaktadır. Bu bağlantının sağlam yapılması, daha verimli bir veri aktarımı sağlayacaktır. V.I.P araç tasarımlarında sıklıkla kullanılan bu sistem genellikle büyük ve geniş araçlar için uygulanıyor olsa da tüm araçlara uygulanabilir.

HD uydu yayınlarını da seyredebileceğiniz sistemlerin kurulumu için daha güçlü alıcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Bünyesinde birçok çeşit uydu sistemi bulunduran Hsn Oto Döşeme, istekleriniz doğrultusunda herhangi bir kalitedeki sistemi aracınıza kurabilir.